Radek Słowik

Poza fotografowaniem wnętrz, pracuję również jako marketer w firmie tworzącej oprogramowanie. Przez lata zajmowałem się przeróżnymi rzeczami. Pracowałem w biurze projektowym, uczyłem sprzedaży i sam sprzedawałem audiofilskie systemy a/v, podłogi, drzwi, nieruchomości i wiele, wiele innych. Obecnie, choć znalazłem swoją drogę, to wciąż poszukuję nowych umiejętności. Tworzę strony internetowe, montuję wideo i pomagam w budowaniu czegoś, co nazywa się marką osobistą.

Zapraszam do kontaktu.

Fot. Andrzej Bartkowski

Poniżej kilka opinii moich klientów. Możesz również napisać coś o mnie, aby ułatwić innym wybór. Wystarczy kliknąć [tutaj].

 • review rating 5  Super zdjęcia, wspaniała obsługa i niezapomniane wrażenia.

  thumb Tomasz Zieleśkiewicz

  review rating 5  Rzetelna współpraca, profesjonalny sprzęt oraz jeszcze lepsze zdjecia 😊

  thumb Hubert Milecki

  review rating 5  Profesjonalizm na 100%. Przy kolejnej realizacji na pewno skorzystam ponownie.

  thumb Agnieszka Bielawska
 • review rating 5  Nasze biuro jeszcze nigdy nie było tak piękne, jak na zdjęciach Radka. Wszystko we współpracy zagrało bardzo dobrze. Jakość, terminowość, satysfakcja plus miłe towarzystwo. Radek szybko znalazł dla nas nietypowy (ekspresowy) termin realizacji i przekazał zestaw pięknych zdjęć, z których jesteśmy bardzo zadowoleni. O jego usługach dowiedzieliśmy się z polecenia, a teraz sami polecamy, bo warto!

  thumb Błażej Jelonek

  review rating 5  Super zdjęcia, świetna komunikacja! Polecam każdemu 🙂

  thumb Oskar Bryja

  review rating 5  Najlepszy z najlepszych, polecam serdecznie usługi fotograficzne Pana Słowika. Pełen profesjonalizm i pasja

  thumb Marta Pijanowska
 • review rating 5  Profesjonalne usług. Najwyższa jakość! Bardzo polecam Radka bo to solidna firma, sympatyczny człowiek. Mucha nie siada 😉

  thumb Andrzej Bartkowski

  review rating 5  Profesjonalne zdjęcia, nie tylko wnętrz. Miła kooperacja.Polecam!

  thumb Tomasz Budasz

  review rating 5  Radek to człowiek orkiestra. Ma oko, ma wiedzę, ma talent. Wykonywał dla nas sesję zdjęciową w palarni kawy i mimo, że nie chodziło tu o wnętrze (a ponoć to jest jego główny kierunek działalności) poradził sobie oczywiście rewelacyjnie. Z czystym sercem polecam po stokroć!

  thumb Krystyna Kieronska
 • review rating 5  Profesjonalizm na 100%. Przy kolejnej realizacji na pewno skorzystam ponownie.

  thumb Agnieszka Bielawska

  review rating 5  Radek to człowiek orkiestra. Ma oko, ma wiedzę, ma talent. Wykonywał dla nas sesję zdjęciową w palarni kawy i mimo, że nie chodziło tu o wnętrze (a ponoć to jest jego główny kierunek działalności) poradził sobie oczywiście rewelacyjnie. Z czystym sercem polecam po stokroć!

  thumb Krystyna Kieronska

  review rating 5  Miła współpraca. Świetne efekty pracy! Kolejne projekty również planuję zlecić Panu Radkowi - profesjonalista.

  thumb Aleksandra Sowińska
 • review rating 5  Miałem niesamowitego farta że trafiłem na Radka do pierwszej sesji zdjęciowej mieszkania. Radek jest bardzo pozytywną osobą z którą współpraca jest samą przyjemnością. Widać że specjalizuje się w nieruchomościach, ale ogólnie fotografia daje mu radość, a to przekłada się na zupełnie inne podejście do zleceń. Jak najbardziej polecam!

  thumb Jakub Dembiński

  review rating 5  Polecam! Profesjonalne podejście do tematu i fachowe doradztwo! Dziękuję!

  thumb Marcin Biegała

  review rating 5  Fotograf z pasją! Niesamowita współpraca! wyrozumiały, słuchający klienta i znający się na swojej pracy! Nasza sesja zdjęciowa to była czysta przyjemność, a efekt więcej niż zadowalający! Polecam serdecznie!

  thumb Ewa Bryl Michałowicz
 • review rating 5  Szczerze polecam, jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego!

  thumb Maggy Four

  review rating 5  Zdjęcia eksta!!! Patrząc na nie, sama raz jeszcze kupiłabym mieszkanie, które wystawiam na sprzedaż 🙂 Widzę bardzo duże zainteresowanie wśród potencjalnych nabywców. Super specjalista. Dokładnie mówi jak przygotować wnętrze do sesji. Zdjęcia miałam już następnego dnia 🙂 Serdecznie polecam!!!

  thumb Refleksolog Warszawa

  review rating 5  Bardzo miły człowiek ! Zna się na swojej sprawie , zrobił dla mnie expres sesje , zdj dostałem za 4 godzinę 🙂 polecam !

  thumb Serhii Halich
 • review rating 5  Polecam! Sprawnie, z pomysłem i wyrozumiałością dla klienta. Pełen profesjonalizm. Zdjęcia rewelacyjne!

  thumb Karolina Kłak

  review rating 5  Bardzo sprawna, porfesjonalna i miła obsługa. Mogę wyłącznie polecić

  thumb Agata Olszyńska

Fotografuję nie tylko wnętrza. Regularnie uwieczniam moją rodzinę oraz znajomych. Nie boję się nowych wyzwań. Robię zdjęcia wizerunkowe, ale też produktowe oraz motoryzacyjne, choć nie wszystkie udostępniam. Jeżeli chcesz zobaczyć więcej moich prac, koniecznie odwiedź moje konto na Instagramie.

Jeśli podoba Ci się mój styl fotografowania, śmiało do mnie napisz. Gdy samodzielnie nie będę w stanie wykonać zlecenia, z pewnością polecę jednego ze świetnych specjalistów.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: Access Token for radekslowik is not valid or has expired. Feed will not update.

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.

do zobaczenia!
Radek Słowik